€ do ust.

Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu wędlin od zaraz 2019 w Bonndorf im Schwarzwald

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonndorf im Schwarzwald
  • Opublikowany: wrzesień 10, 2019 03:28

Firma przetwórstwa mięsnego z Bonndorf im Schwarzwald poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech. Oferta 2019 bez znajomości języka przy pakowaniu wędliny na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz wędlin i mięs

Lokalizacja: Bonndorf im Schwarzwald, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • zatrudnienie w zakładzie mięsnym na produkcji przy pakowaniu wędlin oraz mięs
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kartonowanie, przeprowadzanie kontroli jakości i inne prace pomocnicze
  • zadania wykonywane są głównie przy taśmie

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna aczkolwiek będzie mile widziana

Zapewniamy:

  • darmowy zestaw odzieży roboczej
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie lub pomoc w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • rocznie do 30 dni urlopu
  • dodatki zgodnie z umową BZA-DGB
  • premię na święta i dodatki na urlop
  • wsparcie rezydenta
  • opcja przejścia w przyszłości na zatrudnienie poprzez zakład pracy
  • płace pozataryfowe
  • terminowe wypłacanie wynagrodzenia

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

Link do aplikacji: www.billharz.de/pl/dla-kandydatow/aktualne-oferty/formularz-rekrutacyjny/

źródło:  www.billharz.de/pl/dla-kandydatow/aktualne-oferty/pomocnik-produkcyjny-mkr-ref-nr808165/

ID ogłoszenia: 5185d76d7a8b3b2e