€ 13/h brutto

Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu pralinek od zaraz dla par w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Grudzień 18, 2020 4:21 am

Oferujemy zatrudnienie w Lipsku od zaraz przy pakowaniu pralinek czekoladowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zapewnione niedaleko zakładu pracy.

Stanowisko: Pakowacz pralinek

Start: od zaraz

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 13 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 8

Zakres zadań:

  • łatwa, manualna praca przy pakowaniu czekoladowych pralinek
  • zadania wykonywane są na hali produkcyjnej przy temperaturze pokojowej w pozycji stojącej
  • pracownik kontroluje jakość pralinek i przepakowuje je do plastikowych tacek

Wymagania:

  • zręczność, pracowitość, odpowiedzialność
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • przestrzeganie zasad BHP
  • umiejętność pracy w grupie
  • przykładanie się do obowiązków
  • sumienność

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie zdrowotne
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane niedaleko miejsca pracy
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy niemieckiej
  • umowę na pół roku

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech przy pakowaniu pralin, proszone są o przesłanie aplikacji na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: „Praliny Lipsk 12/20″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-pakowanie-pralinek-lipsk/

ID ogłoszenia: 8715fd9edaf88748