€ atrakcyjne

Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz w budownictwie dla malarzy-szpachlarzy, Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: luty 15, 2022 03:28

Firma działająca w Düsseldorf od zaraz poszukuje malarzy-szpachlarzy do pracy w Niemczech w budownictwie także bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie przy suchej zabudowie karton-gips.

Stanowisko: Pracownik budowlany – Malarz/szpachlarz

Miejscowość: Düsseldorf, Essen, Kolonia, Oberhausen

Pensja: atrakcyjna

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie w firmie zajmującej się stricte branżą wykończeniową
  • obowiązkiem pracownika będzie malowanie tradycyjne oraz maszynowe, wykonywanie suchej zabudowy, malowanie, szpachlowanie itp.

Oczekiwania:

  • duża zaletą będzie minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • pełna punktualność
  • sumienność
  • zaangażowanie
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat. B
  • praktyczna umiejętność wykonywania prac budowlanych o których mowa w opisie stanowiska

Zapewniamy:

  • przejazdy na miejsce pracy
  • pełen etat – praca w godzinach od 7 do 17 z opcją wypracowywania nadgodzin
  • możliwość pobierania zaliczek co tydzień
  • opcja podjęcia długiej pracy w Niemczech
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • +491788732421

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-niemcy-malarz-szpachlarz-CID4-IDNsXL6.html

ID ogłoszenia: 212620adcd03ea1d