€ 1450 euro brutto miesięcznie

Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz pakowanie ciastek Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 17, 2016 04:29

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji ciastek. Zatrudnienie w Dortmundzie dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym, zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 1450 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • ustawianie ciastek w rzędzie po 12 sztuk i wkładanie do maszyny produkcyjnej
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości ciasteczek
  • zdejmowanie zafoliowanych opakowań i wkładanie do kartonowych pudełek

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • punktualne stawianie się w pracy
  • mile widziane doświadczenie
  • posiadanie aktualnych badań do celów sanitarnych
  • szybkie tempo, zwinność
  • umiejętność pracy w grupie
  • kreatywność
  • atutem będzie znajomość HACCP oraz ISO 22000

Zapewniamy:

  • możliwość zatrudnienia na stałe
  • wysokie zarobki
  • przeszkolenie pracownicze
  • możliwość skorzystania z opcji bezpłatnego zamieszkania w hotelu robotniczym lub płatne zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu, cena miesięczna to 200 euro

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

  • einfach-losungen@germanymail.com

W tytule prosimy umieścić: „PAKOWANIE CIASTEK, Dortmund 2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-ciastek-dortmund/

ID ogłoszenia: 86756e9c4863bd50

1 odpowiedź na “Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz pakowanie ciastek Dortmund”

  1. Witam serdecznie Państwa ,jestem gotowa podjąć pracę i proszę o kontakt 0048660990708 pozdrawiam Katarzyna