€ 12-15/h

Niemcy praca bez znajomości języka na budowie od zaraz remonty-wykończenia Würzburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Würzburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 15, 2019 02:50

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Würzburgu na budowie przy remontach i wykończeniach. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka dla budowlańców z kwalifikacjami.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Wurzburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 12 do 15 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie przy remontach oraz wykończeniach
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za malowanie, szpachlowanie, tynkowanie, tapetowanie, gipsowanie, montaż ociepleń, układanie płytek, pracę przy regipsach
  • ponadto prace elektryczne i hydrauliczne

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie
  • pełna samodzielność
  • odpowiedzialność, pracowitość
  • zdolność do pracy w zespole
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • przykładanie się do obowiązków
  • doświadczenie lub duża chęć nauki

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją podjęcia stałej pracy
  • premie jakościowe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zgłoszeniem powyższym proszone są o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 0173 971 8232

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń z załączeniem CV na adres:

  • marcusmajchrzak1@wp.pl

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/budownictwo-niemcy-praca-bez-jezyka-od-zaraz-przy-remontach-wykonczeniach-wurzburg-i-inne-lokalizacje/

ID ogłoszenia: 5815da4cc3f1b9c7