€ do uzgodnienia

Niemcy praca bez znajomości języka na budowie od zaraz przy remontach, Bingen am Rhein

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bingen am Rhein
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 4, 2021 01:23

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka na budowie. Zatrudnienie od zaraz w Bingen am Rhein dla pracowników budowlanych przy remontach i wykończeniach obiektów.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Bingen am Rhein

Pensja: do ustalenia

Dokładna lokalizacja: Bingen am Rhein 55-411

Opis stanowiska pracy:

  • do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie wykonywanie prac ogólnobudowlanych
  • pracownik będzie zajmował się układaniem płytek, montażem ścianek działowych oraz sufitów podwieszanych, malowaniem, szpachlowaniem, tapetowaniem
  • dbanie o porządek

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • zdyscyplinowanie
  • doświadczenie
  • bycie na własnej działalności polskiej lub niemieckiej
  • przestrzeganie zasad BHP
  • odpowiedzialne wypełnianie zadań
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • darmowe przejazdy do pracy
  • legalne warunki zatrudnienia
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • opcja podjęcia pracy w Niemczech na dłużej
  • zatrudnienie od zaraz
  • bezpłatny komplet odzieży roboczej

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, dostępny pod numerem:

  • +49 152 53737847

Możliwość kontaktu również przez Whatsapp.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-na-budowie-od-zaraz-bingen-am-rhein/

ID ogłoszenia: 2560b90ede72fdb