€ 12,00

Niemcy praca bez języka od zaraz na magazynie operator wózka widłowego bocznego Kremmen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kremmen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Luty 6, 2018 6:31 am

Oferta pracy w Niemczech dla operatora wózka widłowego bocznego od zaraz w Kremmen na magazynie wysokiego składowania bez znajomości języka niemieckiego dla osób z doświadczeniem.

Agencja zatrudnienia German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (nr cert.12784) aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Operator wózka bocznego wysokiego składowania bez znajomości języka niemieckiego

Miejsca pracy:
• Niemcy, Kremmen(okolice Berlina)

Zakres obowiązków:
• magazynowanie oraz uzupełnianie palet,
• obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składowania,
• dbanie o porządek w miejscu pracy,
• praca w systemie trzyzmianowym;

Wymagania:
• uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym,
• doświadczenie na podobnym stanowisku(warunek konieczny!),
• dynamika pracy
• prawo jazdy kat.B + własny samochód na czas wyjazdu(mile widziane);

Oferujemy:
• pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
• stałe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech,
• konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe- aż 12 euro/h,
• zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
• opiekę polskiego koordynatora,
• w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,
• stały dodatek amortyzacyjny 150euro miesięcznie z tytułu użytkowania własnego samochodu,
• pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych,
• możliwość awansu pionowego uzależnionego od stopnia znajomości języka niemieckiego,
• szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji.

Kontakt:
• E-Mail: m.raczynska@german-logistic.pl
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 12784

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 4445a791a90b1134