Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 14,00-16,50 brutto/h

Na magazynie odzieży Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka 2023 dla komisjonerów, Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: kwiecień 14, 2023 00:54
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Na magazynie odzieży Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka 2023 dla komisjonerów, Drezno

Opis

Hurtownia z Drezna poszukuje komisjonerów od zaraz do pracy w Niemczech na magazynie z odzieżą znanych marek. Zatrudnienie 2023 bez znajomości języka przy kompletacji oraz pakowaniu zamówień. Zakwaterowanie dla pracowników zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik magazynu odzieżowego

Start: od zaraz

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Liczba miejsc: 3

Wynagrodzenie: 14,00 – 16,50 €/h brutto +premie, dodatki

Zadania:

Jako pracownik, będziesz odpowiedzialny za kompletowanie zamówień od klientów, sortowanie towarów według różnych kryteriów, kontrolowanie jakości towarów, przechowywanie ich na magazynie oraz ich odpowiednie oznakowanie i rozmieszczenie na półkach.

Oczekiwania:

Oczekujemy, że będziesz miał dobre zdrowie i będziesz dostępny do pracy od zaraz. Wykonując swoje zadania, będziesz sumienny i terminowy oraz skupisz się na wykonaniu powierzonych obowiązków w sposób odpowiedzialny. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, a szybkie przyswajanie wiedzy i umiejętność przystosowania się do wymagań pracy są również ważne. Pracujesz w środowisku, w którym bezpieczeństwo jest priorytetem, dlatego ważne jest, abyś był gotów pracować w monitorowanym środowisku. Ponadto, wymagamy aktualnego zaświadczenia o niekaralności.

Zapewniamy:

Zapewniamy szkolenie dla nowych pracowników, które będzie obejmowało proste zadania i skuteczne wdrożenie, abyś mógł łatwo przyswoić wymagane umiejętności. Otrzymasz niemiecką umowę o pracę na czas określony, co oznacza, że zatrudnienie będzie legalne. Dla najlepszych pracowników istnieje możliwość podjęcia stałej współpracy. Oferujemy także zakwaterowanie w cenie 260 euro miesięcznie od osoby oraz wsparcie w dopełnianiu spraw urzędowych, kadrowych i organizacyjnych, abyś mógł skupić się na swojej pracy bez martwienia się o formalności.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego:

Magazyn odzieży Drezno 04/23

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-magazynie-odziezy-bez-jezyka-w-dreznie-2023/

ID ogłoszenia: 45764380878a63fd

     

ilość wszystkich wyświetleń: 322, dzisiaj: 0

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.