€ 2650 +dodatki

Na magazynie obuwia bez języka Niemcy praca od zaraz w hurtowni z Lipska

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: czerwiec 6, 2023 00:57

Dla komisjonerów na magazynie hurtowni obuwia z Lipska do podjęcia od zaraz legalna praca w Niemczech bez znajomości języka przy kompletowaniu oraz pakowaniu towarów do wysyłki. Mieszkanie organizuje pracodawca na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: Pomocnik ma magazynie obuwniczym

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Zarobki: 2550 euro brutto miesięcznie plus dodatki do pensji

Wakaty: 6

Termin rozpoczęcia zatrudnienia: od zaraz

Opis zadań:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za wykonanie różnorodnych zadań związanych z obsługą zamówień i przygotowaniem produktów do wysyłki.

Twoje obowiązki będą obejmować:

  1. Przygotowanie zamówień: Zbieranie odpowiednich produktów z magazynu zgodnie z zamówieniem klienta. Będziesz odpowiedzialny/a za znalezienie i wybranie właściwych produktów zgodnie z listą zamówień.
  2. Pakowanie produktów: Precyzyjne pakowanie produktów zgodnie z wymaganiami klientów. Wykorzystasz odpowiednie materiały, takie jak kartony, folie i taśmy, aby zapewnić bezpieczne i prawidłowe zapakowanie towarów.
  3. Weryfikacja zamówień: Dokładne sprawdzenie zamówień przed wysyłką, aby upewnić się, że klient otrzymał właściwe produkty. Będziesz przeprowadzać dokładne kontrole, porównując zamówienie z przygotowanymi produktami, aby zapewnić ich zgodność.
  4. Wsparcie w utrzymaniu porządku: Będziesz odpowiedzialny/a za utrzymanie magazynu w czystości i porządku. Będziesz dbać o właściwe zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem oraz utrzymywać porządek na półkach i regałach, aby ułatwić przepływ towarów.
  5. Praca z systemem magazynowym: Wykorzystasz umiejętność korzystania z systemów magazynowych w celu przetwarzania zamówień i monitorowania stanów magazynowych. Będziesz wprowadzać informacje o przyjęciu i wydaniu towarów do systemu oraz śledzić dostępność produktów.

Wymagania:

  1. Aby ubiegać się o to stanowisko, wymagane są pewne kwalifikacje i umiejętności. Oto czego oczekujemy od potencjalnego kandydata:
  2. Zaświadczenie o niekaralności: Konieczne jest przedstawienie aktualnego zaświadczenia o niekaralności jako część procesu rekrutacyjnego.
  3. Gotowość do pracy w systemie zmianowym: Kandydat musi być elastyczny i gotowy do pracy w różnych zmianach, w tym także w godzinach nadliczbowych.
  4. Zdyscyplinowanie i punktualność: Wymagamy, aby kandydat wykazywał się zdyscyplinowaniem w wykonywaniu obowiązków oraz być punktualnym i dotrzymywał ustalonych terminów.
  5. Umiejętność pracy samodzielnej: Kandydat powinien być w stanie skutecznie pracować samodzielnie, podejmować decyzje i być odpowiedzialnym za swoje zadania.
  6. Wielozadaniowość: Zależy nam na osobie, która potrafi skutecznie zarządzać wieloma zadaniami jednocześnie i efektywnie radzić sobie z różnymi rodzajami obowiązków.
  7. Dyspozycyjność od zaraz: Oczekujemy, że kandydat będzie mógł rozpocząć pracę natychmiast po zatrudnieniu.
  8. Solidność i rzetelność: Ważne jest, aby kandydat wykazywał się solidnością i rzetelnością w wykonywaniu swoich obowiązków, dbając o wysoką jakość pracy.
  9. Umiejętność obsługi komputera i znajomość języka niemieckiego: Dodatkowym atutem będzie posiadanie umiejętności obsługi komputera oraz znajomość języka niemieckiego na dowolnym poziomie.

Oferujemy:

  1. Praca w zespole: Tworzymy przyjazne i zgrane zespoły, gdzie panuje dobra komunikacja i współpraca.
  2. Pomoc w formalnościach: Zapewniamy wsparcie w załatwieniu wszelkich formalności urzędowych, takich jak meldunek czy numer podatkowy.
  3. Rzetelne szkolenie: Oferujemy kompleksowe szkolenia, zarówno na starcie, jak i na bieżąco, aby nasi pracownicy zdobyli odpowiednie umiejętności i wiedzę w swojej dziedzinie.
  4. Rozwój zawodowy: Dajemy możliwość rozwoju zawodowego i awansu w naszej firmie, zapewniając naszym pracownikom szanse rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
  5. Opieka koordynatora: Nasi pracownicy mają dostęp do polskojęzycznego koordynatora, który służy pomocą, odpowiada na pytania i pomaga w rozwiązywaniu problemów.
  6. Płatne zakwaterowanie: Zapewniamy komfortowe i płatne zakwaterowanie w naszym pensjonacie, który znajduje się na terenie zakładu pracy.
  7. Pełny etat i elastyczność: Oferujemy pełny etat z możliwością pracy w systemie zmianowym, co daje elastyczność w planowaniu czasu pracy.
  8. Konkurencyjne wynagrodzenie: Nasze wynagrodzenia są konkurencyjne na rynku, a dodatkowo nagradzamy naszych pracowników dodatkami i premiami za ich dobrą pracę.

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 06/2023” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 63647e3b1f7d6b2