€ do uzgodnienia

Na budowie oferta pracy w Niemczech od zaraz dla płytkarza-kamieniarza, Bamberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bamberg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 17, 2018 03:58

Firma działająca w Bamberg poszukuje od zaraz płytkarzy – kamieniarzy do legalnej pracy w Niemczech na budowie. Bezpłatne zakwaterowanie dla każdego pracownika.

Lokalizacja: Bamberg
Praca od zaraz

Nasza oferta:
– dla każdego pracownika zapewniany bezpłatne zakwaterowanie
– ubezpieczenie
– stabilną pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

Obowiązki: okładanie fasad kamieniem naturalnym, układanie kamienia naturalnego na posadzkach, osadzanie parapetów i blatów z kamienia naturalnego

Wymagane:
– przynajmniej 4-letnie doświadczenie
– własny samochód+ prawo jazdy kat. B
– znajomość języka niemieckiego pozwalająca na komunikację na budowie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację na adres rekrutacja@inserv.com.pl z dopiskiem w tytule Kamień naturalny lub kontakt telefoniczny pod numerem 577-511-922 lub 730-850-914.

ID ogłoszenia: 8495ad4ced524cce