€ do ustalenia

Murarz praca Niemcy w budownictwie od zaraz m.in. w Ingolstadt, Kempten, Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Opublikowany: grudzień 6, 2019 02:04

M.in. na terenie miasta Ingolstadt dostępna od zaraz legalna praca w Niemczech w budownictwie na stanowisku murarza. Zatrudnienie z minimum podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech i Austrii

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: różne lokalizacje w Nieczech min. Berlin, Augsburg, Ingolstadt, Kempten , Monachium, Stuttgart lub Austria
Praca aktualna jest od natychmiast lub w późniejszym terminie.
Umowa o pracę na stałe z niemiecką lub austriacką firmą budowlaną.
Praca na pełny etat 180 do 220 godz. miesięcznie.
Praca jest stacjonarna, przy murowaniu domów 1- do 6-rodzinnych od podstaw.
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty.

Główne zadania:

Budowa domów od podstaw.
Murowanie ścian zewnętrznych i wewnętrznych obiektów mieszkalnych z pustaków, cegieł, bloczków itp.
Prace szalunkowe, zbrojarskie, betonowanie, szpachlowanie.

Wymagania:

Zawód murarz udokumentowany świadectwem.
Doświadczenie jako zbrojarz, betoniarz, cieśla szalunkowy zalecane.
Konieczne min. 4-letnie doświadczenie w murowaniu obiektów mieszkalnych, optymalnie od podstaw.
postawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
Własny transport z mieszkania do pracy zalecany.
Sumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania robót.

Oferujemy:

Niemiecka lub austriacka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Stawka godzinowa brutto od: 14 do 16 euro (w zależności od kwalifikacji).
Wynagrodzenie miesięczne netto od 1700 do 2200 euro (możliwe więcej).
Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy po niemiecku: office@eastgaterecruitment.com

proszę w temacie wpisać kraj który Państwa interesuje

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 605de5902eb3fbd