€ 7,000.00

Monter mebli od zaraz Niemcy praca fizyczna bez języka w Anzing 2019

  • Ten przedmiot został sprzedany
  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Anzing
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: luty 8, 2019 06:15

Agencja “LUST HR” dla klienta z Anzing poszukuje chętnych do fizycznej pracy w Niemczech. Oferta bez znajomości języka na stanowisku montera mebli od zaraz 2019.

Agencja Zatrudnienia LUST HR-SERVICE (nr certyfikatu 13271) zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników do Niemiec. Aktualnie poszukuje dla swojego niemieckiego Klienta z branży logistycznej pracowników na stanowisko:

MONTER MEBLI

Miejsce wykonywania pracy: Niemcy

Obowiązki:
• montaż oraz demontaż mebli
• załadunek oraz rozładunek samochodu

Wymagania:
• mile widziane doświadczenie w montażu mebli
• wysoka sprawność fizyczna
• motywacja i zaangażowanie
• gotowość do wyjazdu od zaraz i na dłuższy okres czasu

Oferujemy:
• pracę dla Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku niemieckim
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
• stabilne warunki zatrudnienia zgodnie z niemieckim kodeksem pracy z możliwością pracy na stałe
• zakwaterowanie na terenie Niemiec

Proszę o przesyłanie CV na adres mailowy.

kedzierzyn@lusthr.pl

w tytule maila proszę wpisać MONTER MEBLI

tel.794 729 726
tel.793 570 070

www.lusthr.pl

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach do LUST HR-Service Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Rzeszowie Pl. Jana Kilińskiego 2, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez LUST HR-Service Agencja Zatrudnienia oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem/-am poinformowany/-a, że administratorem moich danych osobowych jest LUST HR-Service Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Rzeszowie, Pl. Jana Kilińskiego 2. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z LUST HR – Service Agencja Zatrudnienia w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.

ID ogłoszenia: 1545c5c37f4db668