€ 1800-2400

Monter bram garażowych praca w Niemczech na budowie w Düsseldorf, oferta bez pośredników

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dusseldorf
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6-12 miesiecy - możliwość stałego zatrudnienia
  • Opublikowany: wrzesień 29, 2020 03:56

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech w budownictwie na stanowisku serwisanta / montera bram garażowych. Zatrudnienie bez pośredników w rejonie Düsseldorf.

OGŁOSZENIE WYŁĄCZNIE DLA OSÓB MOWIĄCYCH W JĘZYKU NIEMIECKIM!

Invest Montage to firma świadcząca kompleksowy serwis oraz usługi montażowe bram oraz drzwi garażowych. Jesteś doświadczonym monterem i miałeś do czynienia z montażem bram wjazdowych i doków dla ciężarówek? To właśnie Ciebie szukamy!

Nie masz doświadczenia w montażu bram jednak znasz angielski i masz zdolności techniczne?
Skontaktuj się z nami!

W związku z stałym rozwojem naszej firmy na nowych rynkach poszukujemy kandydatów
na stanowisko:

-monter/serwisant bram garażowych z znajomością języka Niemieckiego

Jesteśmy bezpośrednim pracodawcą – Praca bez pośredników!

Obowiązki:
instalacja, naprawa oraz serwis bram garażowych oraz doków
umiejętność diagnozowania oraz weryfikacji usterek
wykonywanie kompleksowych napraw i instalacji w teamie 2-3 osobowym

Wymagania:
płynna znajomość języka niemieckiego lub francuskiego – niezbedna do komunikacji na miejscach montażu!
doświadczenie zawodowe
zaangażowanie oraz sumienność
gotowość do pracy na kontrakcie lub na samozatrudnieniu

Oferta:
atrakcyjne wynagrodzenie
gwarantowane godziny pracy ( również w czasie Korona wirusa)
Zmianowy system pracy 6-8 tygodni w DE, 2 tygodnie w PL
darmowe ubranie robocze
zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy
umowa o pracę lub umowa o współpracy – przy samozatrudnieniu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, uprzedzamy wyłącznie aplikacje osób znających język niemiecki będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z numerem +31 626 11 73 73

Długość umowy: 6-12 miesięcy

Termin nadsyłania aplikacji: 20.10.2020

Przewidywana data rozpoczęcia: 25.10.2020

Rodzaj pracy: Pełny etat, Kontrakt, Podwykonawstwo

Wynagrodzenie: 14,00€ – 18,00€ za godzinę (brutto)

ID ogłoszenia: 3195f700520e2708

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: kgramala
  • Zarejestrowany od: wrzesień 27, 2020

Inne przedmioty dodane przez kgramala

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez kgramala »