€ 0

Mechanik samochodów ciężarowych – dam pracę w Niemczech, Brunszwik

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Braunschweig
  • Opublikowany: wrzesień 19, 2017 04:04

Agencja zatrudnienia dla kontrahenta z Brunszwiku poszukuje wykwalifikowanych mechaników samochodów ciężarowych. Legalna praca w Niemczech przy naprawie pojazdów oraz ich serwisowaniu.

EURO LABORA nr certyfikatu 14601 dla swojego niemieckiego klienta poszukuje specjalistów na stanowisko:

Mechanik samochodów ciężarowych

Miejsce pracy: Niemcy – Braunschweig

Zakres obowiązków:
– naprawa samochodów ciężarowych
– serwisowanie samochodów
– obsługa sprzętu diagnostycznego

Wymagania:
– dobra znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie na w/w stanowisku
– wykształcenie kierunkowe
– własny samochód (dojazd w zakresie pracownika)

Oferujemy:
– zatrudnienie na warunkach niemieckich
– pełen pakiet socjalny
– atrakcyjne wynagrodzenie + diety
– zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem (mile widziane w języku niemieckim) na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer ref. MECH-LKW/DE/2017

ID ogłoszenia: 73959c00f7f82360

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez eurolabora_niemcy

Ostatnie przedmioty dodane przez eurolabora_niemcy »