€ Do uzgodnienia

Malarz-Tynkarz oferta pracy w Niemczech na budowie od zaraz 2018, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hesja
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Umowa na czas nieokreślony
  • Opublikowany: kwiecień 20, 2018 05:06

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Frankfurtu nad Menem poszukuje malarzy – tynkarzy do legalnej pracy w Niemczech 2018 od zaraz na budowie przy wykończeniach związanych z malowaniem i tynkowaniem ścian.

PRIMAJOB jest od wielu lat odnoszącym sukcesy przedsiębiorstwem w zakresie usług personalnych, posiadającym siedziby na terenie całych Niemiec.
Dzieki naszym wieloletnim, partnerskim kontaktom z zakładami przemysłowymi oraz rzemieślniczymi znamy bardzo dobrze te branże oraz warunki zatrudnienia, jakie oferują nasi klienci.
Dla naszego sprawdzonego klienta poszukujemy obecnie:
Malarzy i tynkarzy.
Zatrudnienie możliwe od zaraz lub w pózniejszym terminie.
Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Wiesbaden.

Zakres obowiązków:

• Zrywanie, odklejanie tapet
• Zakładanie izolacji cieplnej oraz wzmocnien
• Malowanie pedzlem oraz rolką
• Obsługa maszyn

Wymagania:

• Wykształcenie na malarza lub doświadczenie jako malarz
• Znajomośc jezyka niemieckiego na poziomie B1
• Praca na dworze nie stanowi dla Ciebie problemu
• Chetnie pracujesz w zespole

Oferujemy:

• Umowa o prace na stałe wraz z pelnym pakietem świadczen socjalnych w Niemczech (kasa chorych, ubezpieczenie emerytalne)
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatek na wyżywienie
• 30 dni urlopu
• Dodatek urlopowy
• Premia na na świeta Bożego Narodzenia
• Płatne nadgodziny
• W razie potrzeby organizacja zakwaterowania
• Kursy niemieckiego, za które chetnie pokryjemy koszty
• Pomoc przy załatwieniu spraw w kasie chorych, banku, Urzedzie Skarbowym, Urzedzie Miasta
• Osoba kontaktowa w Niemczech, rozmawiamy rownież po polsku

Jeśli zainteresowała Panstwa nasza oferta, prosze przesłac nam swoje CV na adres jobs-deutschland@primajob.de lub zadzwonic pod numer 004917610169812.

ID ogłoszenia: 755ad7514e34c40