€ miesięczne

Malarz-tapeciarz praca Niemcy w budownictwie przy wykończeniach od zaraz, Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Opublikowany: sierpień 26, 2022 00:22

Od zaraz w Stuttgarcie do podjęcia praca w Niemczech na budowie dla malarzy-tapeciarzy. Zatrudnienie z minimum podstawową znajomością języka i doświadczeniem w budownictwie.

Zakres obowiązków:
– wszelkie prace związane z zawodem malarza
– szpachlowanie, malowanie, tapetowanie ścian
– malowanie okien, drzwi, fasad
– prace przy dociepleniach
– inne prace wykończeniowe

Wymagania:
– doświadczenie w pracy jako malarz
– doświadczenie w pracach tapeciarskich
– znajomość języka niemieckiego- minimum podstawy
– prawo jazdy

Oferujemy:
-atrakcyjna stawka godzinowa
-zakwaterowanie
-kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Zadzwoń do Nas:
+48 570 670 866
Kamila + 48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033
Izabela +48 570 901 913
Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie ( KRAZ 18450 )

ID ogłoszenia: 766630734e518266