€ 11.50

Malarz-szpachlarz praca Niemcy na budowie przy wykończeniach 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: sierpień 7, 2018 02:51

Z podstawową znajomością języka ciekawa praca w Niemczech na budowie jako malarz-szpachlarz przy wykończeniach obiektów. Zatrudnienie m.in. przy malowaniu pomieszczeń, elewacji, szpachlowaniu, gruntowaniu itp.

Zadania:
-prace wykończeniowe: malowanie pomieszczeń i elewacji
-prace wstępne: szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie
-lakierowanie drzwi, okien itp

Profil kandydata:
Doświadczenie zawodowe (mile widziane 3-5 lat),
prawo jazdy B + samochód (mile widziane),
absolutna niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy,
przynajmniej podstawowa znajomość j. Niemieckiego,

Oferujemy :
-zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie:
-11.50€/h brutto
-dieta 35€ netto dziennie
-zwroty kosztów dojazdu 5€ netto dziennie

Więcej ofert pracy w Niemczech , Holandii oraz Austrii na naszej stronie workonpersonal.pl
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres:

joanna.rodziewicz@workonpersonal.pl w tytule maila prosimy o wpisanie „malarz Niemcy imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od PN-PT od 08:00-16:00 pod nr Tel 514 630 888

Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 7865b68596bb6380