€ do ustalenia

Malarz ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie od zaraz, Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Opublikowany: grudzień 6, 2019 02:06

M.in. na terenie miasta Monachium możliwa do podjęcia od zaraz legalna praca w Niemczech na budowie. Zatrudnienie na stanowisku malarza przy wykończeniach oraz remontach obiektów.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech lub Austrii

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: południowo-zachodnie Niemcy, różne miasta.
Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Długotrwała umowa o pracę z niemiecką agencją pracy tymczasowej
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty.
Godziny pracy: od 155 do 170 godz. miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto).

Główne zadania:

Malowanie pomieszczeń
Lakierowanie drzwi, okien i ram okiennych.
Szpachlowanie, szlifowanie, gruntowanie.
Tapetowanie.

Wymagania:

Ukończony zawód malarz, udokumentowany świadectwem (szkoła zawodowa, czeladnik albo mistrz) lub udokumentowane długoletnie doświadcznie jako malarz.
Aktualne przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe jako malarz i tapeciarz.
Umiejętność przygotowania elewacji ścian pod malowanie, jak szpachlowanie, tynkowanie itp.
komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

Niemiecka lub Austriacka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie brutto: 13,50 euro/godzinę.
Dieta netto 5,50 euro za każdą przepracowaną godzinę (ok. 960 euro netto miesięcznie).
Wynagrodzenie miesięczne netto od 2380 do 2450 euro + nadgodziny.
Zakwaterowanie zapewnione, opłacone przez pracodawcę

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po niemiecku na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temacie Prosze wpisać stanowisko i kraj

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 8785de590d710978