€ 9,85 brutto/h + kilometrówka i premia

Malarz Niemcy praca na budowie w Stuttgarcie, bezpłatne zakwaterowanie!

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Na stałe
  • Opublikowany: lipiec 9, 2017 05:11

Z bezpłatnym zakwaterowaniem atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na budowie w charakterze malarza. Zatrudnienie w Stuttgarcie przy zadaniach związanych z wykończeniem obiektów.

Aktualnie dla swojego niemieckiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Malarz
Miejsce pracy: Niemcy – Stuttgart i okolice
Liczba miejsc pracy: 10

Zakres obowiązków:
– malowanie – w środku oraz na zewnątrz,
– tapetowanie,
– wygładzanie ścian,
– lakierowanie drzwi i kaloryferów,
– stawianie ścianek działowych,
– ocieplenia,
(pracodawca dobiera prace pod umiejętności).

Wymagania:
– doświadczenie – min. 2 lata,
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
– dyspozycyjność do pracy od zaraz,
– gotowość do ciężkiej fizycznej pracy.

Warunki zatrudnienia:
– stawka 9,85 brutto/h + kilometrówka i premia,
– bezpłatne zakwaterowanie w domach, pokoje 1 lub 2 osobowe,
– transport do miejsca pracy również bezpłatny,
– praca na stałe,
– pierwsza umowa na okres próbny 6 miesięcy.

Prosimy o przesyłanie CV na adres niemcy@irkl.pl
Nr kontaktowy 531 158 988 (Marta)

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.
Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

ID ogłoszenia: 900595b93e2aee3e

Linki sponsorowane