€ 9-12 € brutto

Magdeburg od zaraz dam pracę w Niemczech na magazynie dla par

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 15, 2018 07:25

Od zaraz do podjęcia ciekawa praca w Niemczech na magazynie w rejonie Magdeburga. Zatrudnienie możliwe dla par przy kompletowaniu zamówień z pomocą systemu słuchawkowego.

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego Klienta w Niemczech z branży spożywczej poszukujemy osób na stanowisko:

Komisjoner – niemiecka umowa, ok. Magdeburga (dział suchy)
Praca dla par!

Zakres obowiązków:

– Kompletacja zamówień za pomocą systemu słuchawkowego
– Współpraca z innymi działami
– Obsługa wózka jezdniowego

Oferujemy:

– Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
– Pracę w systemie zmianowym
– Wynagrodzenie wypłacane w euro (podstawa + premie wydajnościowe i dodatki kodeksowe)
– Zapewniamy zakwaterowanie w mieszkaniach oddalonych o ok. 10 km od magazynu

Wymagania:

– Znajomość liczebników 1-100 w języku niemieckim
– Posiadanie własnego samochodu (dojazd do pracy we własnym zakresie)
– Aktualne uprawnienia operatora wózków jezdniowych – mile widziane (możliwość wyrobienia uprawnień bezpośrednio w zakładzie)
– Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Jeśli zainteresowała Państwa powyższa oferta lub chcieliby Państwo poznać nasze pozostałe propozycje – zapraszamy do współpracy!
Prosimy o wysłanie:

– Zgłoszenia na adres e-mail: rekrutacja@hrigroup.pl
– Wiadomości SMS o treści : “MAGDEBURG” na numer 539 955 300 ODDZWONIMY!
– Liczymy również na kontakt telefoniczny na numer 71 363 45 14, 539 955 300, 539 955 400, 539 955 700

Agencja Pośrednictwa Pracy
HR Investment Sp. z o.o.
ul. Stalowa 9
41-214 Sosnowiec

Adres korespondencyjny:
Pl. Powstańców Śląskich 13/4
53-329 Wrocław

Certyfikat Krajowego Rejestru Zatrudnienia nr 4755

ID ogłoszenia: 775a58b4d800434