€ 12 euro

Magazynier praca w Niemczech od zaraz z językiem angielskim lub niemieckim, Eggolsheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Eggolsheim
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: marzec 9, 2018 06:34

Firma z Eggolsheim poszukuje pilnie magazynierów ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego do podjęcia od zaraz pracy w Niemczech przy przygotowaniu zamówień na palety.

Agencja zatrudnienia German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce (nr cert.12784) aktualnie poszukuje dla swoich Klientów- niemieckich sieci dyskontów i hipermarketów- pracowników na stanowisko:
Magazynier z doświadczeniem i znajomością jęz. niem. lub ang.

Miejsce pracy: Niemcy/ Eggolsheim

Zakres obowiązków:
• przygotowanie towaru do wysyłki na palety(tzw. kompletacja/ komisjonowanie/ picking),
• zbieranie zamówień przy pomocy systemu słuchawkowego w języku niemieckim,
• obsługa wózka widłowego,
• praca w systemach zmianowych;

Wymagania:
• uprawnienia na wózki widłowe,
• doświadczenie na podobnym stanowisku(min. 6 miesięcy),
• doświadczenie w pracy na niemieckich systemach słuchawkowych,
• podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
• dynamika pracy;

Oferujemy:
• legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
• zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech,
• wynagrodzenie godzinowe 12 euro + premie,
• dodatki za nadgodziny +25%, niedzielę +50%, święta +100%,
• zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
• w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,
• opiekę polskojęzycznego koordynatora,
• pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych,
• pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych,
• możliwość wieloletniej współpracy,
• możliwość dofinansowania kursu języka niemieckiego.

Kontakt:
• E-Mail: m.raczynska@german-logistic.pl
• Marta Raczyńska tel.: (+48)324419154
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 12784

ID ogłoszenia: 4885a9fd32e5a3c3

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: pers7422
  • Zarejestrowany od: czerwiec 8, 2016

Inne przedmioty dodane przez pers7422

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez pers7422 »