€ do uzgodnienia

Lippstadt, dam pracę w Niemczech dla lakierników od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lippstadt
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: Czerwiec 19, 2020 4:08 am

Firma działająca m.in. na terenie Lippstadt poszukuje wykwalifikowanych lakierników, chętnych od zaraz do podjęcia pracy w Niemczech.

Firma budowlana InServ to przedsiębiorstwo z siedmioletnim stażem na rynku polskim i niemieckim. Dzięki naszemu doświadczeniu znamy potrzeby naszych pracowników – i zawsze jesteśmy do ich dyspozycji.

Praca w Niemczech dla lakiernika

Obowiązki:

Jeśli szukasz pracy na dobrych i pewnych warunkach, możesz wyjechać z nami jako Lakiernik.
Miejsce pracy znajduje się w okolicach Lippstadt.

Wymagania:

– minimum 2 lata w zawodzie lakiernika
– mile widziany komunikatywny język niemiecki oraz samochód
– zaangażowanie w pracę

Oferujemy:

– atrakcyjna stawka godzinowa – 13 euro/h netto (jest to stawka na rękę)
– bezpłatny nocleg
– pełen zwrot kosztów przejazdu
– możliwość pobieranie zaliczek na początku współpracy
– odzież roboczą oraz wszelkie niezbędne narzędzia
– ubezpieczenie na terenie Niemiec
– stabilne zatrudnienie
– 70€ premii za polecenie fachowca

Zainteresowany? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami: +48 577 511 922
www.inserv.com.pl

ID ogłoszenia: 8715eeb2c477eaea