€ 8,50 Euro

Lindau, praca Niemcy na produkcji motoryzacyjnej – Montaż i Kontrola Jakości

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lindau (Bawaria)
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Pierwsza Umowa na pół roku..
  • Opublikowany: październik 24, 2016 02:42

Aktualna propozycja legalnej pracy w Niemczech na produkcji w branży motoryzacyjnej przy montażu oraz kontroli jakości elementów w firmie z Lindau. Zakwaterowanie płatne będzie zorganizowane.

PRACA PRODUKCYJNA – NIEMCY (LINDAU AM BODENSEE)

Jako firma HUMAN&HUNTER poszukujemy dla swojego klienta
SGP – Sorting Group Poland Sp. z o.o. osób na stanowisko :

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy : Niemcy – Lindau (nad jeziorem Bodeńskim)

Co wchodzi w zakres obowiązków ?

• Montaż elementów w firmie z branży Automotive
• Wizualna kontrola jakości komponentów
• Pakowanie produktów zgodnie z wytycznymi

Czego oczekujemy ?

• dokładności, staranności
• umiejętności pracy w zespole
• dobrej organizacji pracy własnej
• doświadczenia w pracy produkcyjnej
• chęci dłuższej współpracy

Co oferujemy w zamian ?

• umowę zlecenie z oddelegowaniem (A1)
• pracę 8 godzin dziennie w trybie III-zmianowym
• możliwość rozwoju zawodowego
• pracę na dłużej dla klienta branży Automotive
• zakwaterowanie w kwaterach firmowych w Lindau
• dojazd do pracy z miejsca zakwaterowania

Co będzie dodatkowym atutem ?

• znajomość języka niemieckiego
• prawo jazdy kat.B + własne auto
• uprawnienia na wózki widłowe + aktualne psychotesty
• opłacane przez ostatni miesiąc składki ZUS

Podoba Ci się powyższa oferta ?

Wyślij swoje CV już DZIŚ, zadzwoń lub pisz na FB !!!

Telefon Kontaktowy : 577388191
Adres E-mail : praca.czestochowa@human-hunter.pl
Facebook : Karl Ziech

ID ogłoszenia: 26858089e83d8c1c

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Karl Ziech
  • Zarejestrowany od: październik 20, 2016

Inne przedmioty dodane przez Karl Ziech

Ostatnie przedmioty dodane przez Karl Ziech »