Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 7000 zł brutto

Leśnictwo sezonowa praca Niemcy jako Pracownik do zadrzewiania lasów

 • Kraj: Niemcy
 • Miasto lub Land: Saksonia
 • Znajomość języka: komunikatywna
 • Doświadczenie: wymagane
 • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
 • Opublikowany: Luty 3, 2016 3:53 am
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Leśnictwo sezonowa praca Niemcy jako Pracownik do zadrzewiania lasów

Opis

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech w leśnictwie na stanowisku pracownika do zadrzewiania lasów. Zatrudnienie sezonowe przy sadzeniu drzewek w lesie dla osób ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego.

Miejsce pracy:  Saksonia; Saksonia-Anhalt; Branderburgia; Turyngia; Bawaria

IDEAL WORK jest częścią grupy kapitałowej IDEAL GROUP, która specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług z obszaru HR. Wieloletnie doświadczenie kadry zarządzającej, pasja i upór w działaniu, wartości i wspólna wizja, to kluczowe i solidne fundamenty Grupy IDEAL.

Dla naszego Klienta, poszukujemy pracowników do sadzenia drzewek w lesie. Praca będzie się odbywała na terenie Niemiec (Saksonia, Saksonia-Anhalt, Brandenburgia, Berlin, Turyngia, północna część Bawarii). Od kandydatów oczekujemy przynajmniej rocznego doświadczenia w pracy przy zadrzewianiu lasów oraz znajomości języka niemieckiego lub angielskiego. Umiejętność obsługi dołowników i sadzarek jest bezwzględnie wymagana. Wymagany jest również bardzo dobry stan zdrowia, wytrzymałość i sprawność fizyczna, samodyscyplina i zapał do pracy. Prawo jazdy będzie mile widziane. Oferujemy zakwaterowanie w Niemczech, atrakcyjne wynagrodzenie, płatne w terminie oraz umowę o pracę tymczasową.

Ideal Work Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 9209.

Administratorem danych jest Ideal Work Sp. z o.o. z siedzibą w 30-004 Kraków, Al. Słowackiego 66. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

Prosimy o dopisanie następujących klauzul: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ideal Work Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ideal Work Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

“Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z Ideal Work sp. z o.o. na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

     

ID ogłoszenia: 65556af358a37363

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 3736, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

2 komentarze na “Leśnictwo sezonowa praca Niemcy jako Pracownik do zadrzewiania lasów”

 1. Sebastian192 na Marzec 7, 2016 @ 9:46 pm

  Jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt pod nr. : 782 094 544

 2. krzysztof duma na Marzec 23, 2016 @ 3:25 pm

  Witam serdecznie,jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą posiadamy samochód gotowość do wyjazdu 2-3 osoby od zaraz.Proszę o kontakt telefoniczny +48 500 079 866.Pozdrawiam.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez niemcy@idealwork.pl

Ostatnie przedmioty dodane przez niemcy@idealwork.pl »