€ 19,30

Lakiernik samochodowy od zaraz dam pracę w Niemczech, Grünheide k. Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Grünheide
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: czerwiec 2, 2023 00:40

Agencja zatrudnienia dla kontrahenta z Grünheide k. Berlina poszukuje doświadczonych lakierników samochodowych gotowych od zaraz do pracy w Niemczech przy naprawie pojazdów.

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami – to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Obowiązki:

– Przygotowanie samochodów do lakierowania (Start / Finish)
– Lakierowanie elementów samochodu i naprawa punktowa
– Przygotowanie powierzchni do lakierowania: oklejanie, szlifowanie, czyszczenie, odtłuszczanie, polerowanie
– Mieszanie farb
– Usuwanie różnego rodzaju uszkodzenia

Wymagania:

– Doświadczenie na stanowisku lakiernika samochodowego lub pomocnika lakiernika
– Znajomość obsługi maszyn i sprzętów lakierniczych
– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
– Gotowość do pracy w systemie zmianowy, 3 zmiany lub 4 brygady

Oferta:

– Atrakcyjne wynagrodzenie od 19,30 Euro/h (3.400 – 3.600 EUR brutto miesięcznie
`- Dodatki zmianowe: zmiana nocna 25%, niedziele 50%, święta 100%
– Niemiecka umowa o prace podpisywana z naszą agencją, z możliwością przejścia pod firmę. Niemiecki pakiet socjalny i zdrowotny np. Kindergeld, niemiecka kasa chorych – Krankenkasse, 30 dni urlopu.
– Bardzo dobre połączenie komunikacją miejską do pracy, zakład mieści się pod Berlinem (ok. 60 km od Kostrzyna lub Frankfurtu nad Odrą)
– Bezpłatny transport z Frankfurtu nad Odrą oraz z Berlina
– Wysokiej jakości odzież robocza
– Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy z branży automotive
– Wsparcie naszego konsultanta podczas okresu zatrudnienia

Nr Ref. 5821

Miejsce pracy: Grünheide k/Berlina

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

julia.stefanczyk@manpower.pl

ID ogłoszenia: 399647869d1023d4

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Manpower Polska

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Manpower Polska »