€ do uzgodnienia

Lakiernik samochodowy – Niemcy praca 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: kwiecień 11, 2016 03:08

Agencja rekrutacyjna dla swojego kontrahenta poszukuje lakierników samochodowych chętnych do podjecia pracy w Niemczech przy zadaniach związanych z naprawą pojazdów lub części.

Eurokontakt(nr lic. 1109) poszukuje do pracy za granicą lakierników
Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska:
Szlifowanie, szpachlowanie, czyszczenie i lakierowanie całych samochodów jak i części samochodowych z blachy

Wymagania:
-doświadczenie
-znajomość języka niemieckiego
-mile widziane własne auto

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie
-możliwość dłuższej współpracy
-pomoc w zakresie formalności związanych z wyjazdem do pracy oraz w zakresie zakwaterowania i dodatkowego ubezpieczenia

Kontakt: ogloszenia@euro-kontakt.eu; (71) 71 60 830

ID ogłoszenia: 7445704b8e4ebf6b

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Eurokontakt
  • Zarejestrowany od: kwiecień 6, 2016

Inne przedmioty dodane przez Eurokontakt

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Eurokontakt »