€ do ustalenia

Kucharz od zaraz praca w Niemczech w gastronomii, Cottbus 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Opublikowany: październik 23, 2020 01:32

Na terenie miasta Cottbus (blisko granicy) propozycja pracy w Niemczech od zaraz w gastronomii na stanowisku kucharza. Mile widziane osoby ze znajomością języka niemieckiego.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: miasto Cottbus, Niemcy.
Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Okres pracy: na stałe w niemieckiej restauracji.
Praca na pełny etat, 5 do 6 dni w tygodniu, ok. 175 godzin miesięcznie.
Godziny pracy są na 3 zmiany: 7:00 do 16:00, 11:00 do 21:00, 16:00 do 24:00.

Główne zadania:

Przygotowywanie potraw kuchni niemieckiej według przepisu.
Zimny i ciepły Bufet, a la Carte.
Estetyczne serwowanie dań według zamówienia.
Dbanie o czystość miejsca pracy.
Przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:

Młody wiek, wysoka motywacja do pracy.
Wykształcenie kucharz potwierdzone świadectwem i doświadczeniem zawodowym.
Znajomość kuchni niemieckiej jest zalecana.
Przestrzeganie norm i standardów produkcji, w szczególności standardów HACCP.
Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
Akceptacja pracy również podczas weekendu i wieczorami. Często praca pod presją czasu.
Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.
Punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność.

Oferujemy:

Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne.
Wynagrodzenie miesięczne netto: 1200 do 1300 euro (w pierwszym roku pracy).
Wynagrodzenie miesięczne netto: 1400 do 1500 euro (po pierwszym roku pracy).
+ Napiwki 150 do 200 euro netto.
Zakwaterowanie zapewnione i kosztuje ok. 150 do 300 euro miesięcznie.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać “Kucharz Niemcy”

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 9445f9050ea1f049