€ 2700,00€/mies.

Kucharz od zaraz do pracy w Niemczech w gastronomii, Fryburg Bryzgowijski 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Freiburg am Breisgau
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Opublikowany: luty 25, 2022 02:16

Agencja rekrutacyjna poszukuje doświadczonych kucharzy od zaraz do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2022 w restauracji z Fryburga Bryzgowijskiego przy przygotowaniu posiłków.

PlusStaff.de-Personalrecruitment

W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy przeprowadzamy rekrutację na stanowisko kucharza.

Region: Freiburg im Breisgau (Schwarzwald) / Baden Württemberg
Poszukujemy: Kucharza

Obowiązki:
– prace przygotowawcze (mise en place)
– przygotowywanie posiłków
– samodzielna praca w kuchnii
– dbanie o porządek na miejscu pracy i sprzętu

Wymagania:
– min. 2-letnie doświadczenia w pracy jako kucharz
– mile widziana podstawowa znaj. j. niemieckiego

Oferujemy:
– wynagrodzenie 1800 netto (1. Klasa podatkowa) + napiwki do podziału z kelnerem
– zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
– stałe zatrudnienie, praca 5 dni w tyg. po 8h. (wolne według grafiku)
– możliwe nadgodziny do wypłaty
– zakwaterowanie gratis
– wyżywienie gratis

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:

a.moeller@plusstaff.de

lub podanie numeru tel.- oddzwonimy

W wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)”.

ID ogłoszenia: 4366217ed47f404b