€ 10,-- EUR BRUTTO / godz.

Kucharz i Pokojówa praca w Niemczech dla pary od maja 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Meklemburgia-Pomorze
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Opublikowany: marzec 19, 2016 04:29

Aktualne ogłoszenie dotyczące możliwości podjęcia pracy w Niemczech dla pary. Zatrudnienie dla kucharza oraz pokojówki od 1-go maja 2016. Oferta przeznaczona dla osób z doświadczeniem, znajomością języka i dysonujących własnym autem.

Niemiecki zajazd zatrudni od 1 MAJA br:

KUCHARZA/ KUCHARKĘ Z J.NIEMIECKIM

ORAZ

KELNERKĘ/ POKOJÓWKĘ LUB KELNERA/POKOJOWEGO Z J.NIEMIECKIM

UWAGA !!!
( szukamy wyłącznie osób, które podejmą stałą pracę razem jako zespół/ para przyjaciół / małżeństwo )

Prosimy o aplikowanie wyłącznie parami

Miejsce pracy: land Mecklenburg-Vorpommern, w pobliżu Neustrelitz ( 130 km od Szczecina )

– WYMAGANE komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
– WYMAGANE doświadczenia jako kucharz,
– WYMAGANE prawo jazdy, własny samochód ( dojazd z i do pracy z lokum ).

KUCHARZ/ KUCHRKA

– WYMAGANE wykształcenie ( ukończona szkoła zawodowa / technikum / inna szkoła o gastronomicznym profilu )
– WYMAGANE doświadczenie w zawodzie ( praca w gastronomii jako kucharz: restauracje, zajazdy, hotele),
Zakres obowiązków: przyrządzanie potraw, sporządzanie kosztorysów i zamawianie towarów.

KELNERKA/ POKOJÓWKA LUB KELNER/POKOJOWY

Zakres obowiązków: wydawanie potraw i napojów; zadbanie o czystość pokojów gościnnych.

OFERUJEMY:

– Niemiecką umowę o prace. Zatrudnienie w przedsiębiorstwie ze 100% niemieckim kapitałem.
– Stawkę godzinową 10 EUR BRUTTO,
– regularny czas pracy: 40 h/ tydzień,
– 24 dni urlopu,
– pracodawca oferuje zakwaterowanie ( 3-pokojowy apartament ) w odległości 10 km od miejsca pracy. Koszt / 450 EUR na miesiąc

PRACA STAŁA, DŁUGOTERMINOWA, CAŁOROCZNA – NIE JEST TO PRACA SEZONOWA !!!

Zatrudnienie TYLKO legalne i TYLKO bezpośrednie – NIE jesteśmy agencją pośrednictwa.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wyłącznie w j.niemieckim na e-mail:

consocon.polska@gmail.com

ConSoCon Consulting GmbH

ID ogłoszenia: 85956ebb3bc6016f

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: HR2016
  • Zarejestrowany od: luty 16, 2016

Inne przedmioty dodane przez HR2016

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez HR2016 »