€ do uzgodnienia

Krefeld dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach truskawek 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Krefeld
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 19, 2015 17:25

Plantacja truskawek z okolic Krefeld poszukuje pracowników sezonowych. Oferta pracy w Niemczech przy zbiorze truskawek na rok 2016 dla osób bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru truskawek

Miejsce: okolice Krefeld

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca na plantacji truskawek przy zbiorach owoców z upraw otwartych oraz tunelowych.
  • Osoba zatrudniona zajmuje się zbiorem, pakowaniem oraz sortowaniem owoców.

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w pracy sezonowej
  • konieczne jest posiadanie odpowiedniej jakości odzieży, obowiązkowo nieprzemakalnej
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • preferujemy zgłoszenia od osób mobilnych

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • umowa niemiecka na czas określony
  • zatrudnienie sezonowe – nie ma możliwości przedłużenia umowy
  • zapewnione odpłatne zakwaterowanie w cenie 3,50 euro dziennie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia w języku polskim, angielskim lub niemieckim na poniżej podany adres kontaktowy:
info@benrader-obsthof.de

WWW: www.benrader-obsthof.de
źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/2016-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-truskawek-krefeld/

ID ogłoszenia: 754564de35370466

2 komentarze na “Krefeld dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach truskawek 2016”

  1. jestem zainteresowana propozycją pracy przy truskawkach . Już kiedyś pracowałam w polu.Oto mój numer telefonu 792 468 803

  2. Witam,cztery osoby z bardzo dużym doświadczeniem podejmie pracę przy zbiorze truskawek,dojazd własnym samochodem,mój nr.tel.781824629