€ 11€ brutto

Kompletacja zamówień od zaraz praca Niemcy na magazynie bez języka Donnersdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Donnersdorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 29, 2017 05:17

Dobrze płatna, legalna praca w Niemczech na magazynie w Donnersdorf bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień. Zatrudnienie możliwe od zaraz, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Miejsca pracy:
• Niemcy, Donnersdorf
Zakres obowiązków:
• przygotowanie towaru do wysyłki na palety(tzw. kompletacja zamówień),
• obsługa wózka widłowego,
• praca w systemach zmianowych;
Wymagania:
• umiejętność pracy w zespole,
• kreatywność i zaangażowanie;
Mile widziane:
• uprawnienia na wózki widłowe,
• doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
• legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
• zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech,
• wynagrodzenie godzinowe(11euro brutto/h ),
• zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
• możliwość stabilnej i wieloletniej współpracy,
• opiekę polskojęzycznego koordynatora,
• w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,
• pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych,

ID ogłoszenia: 587599ff0778820f

1 odpowiedź na “Kompletacja zamówień od zaraz praca Niemcy na magazynie bez języka Donnersdorf”

  1. Pawel Lempicki na sierpień 30, 2017 @ 09:50

    witam.jestem 30LETNIM kawalerem szukajacym pracy w niemczech.posiadam uprawnienia na wozki i jestem gotowy do pracy od zaraz