€ 12,3

Komisjonowanie książek oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz na magazynie w Hörselgau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Horselgau
  • Opublikowany: maj 17, 2024 01:06
  • Wygasa: 9 dni, 12 godzin

Aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech przy komisjonowaniu książek na magazynie w Hörselgau. Zatrudnienie 2024 dostępne także bez znajomości języka niemieckiego!

Twoje zadania?
Będziesz wykonywać proste prace przy komisjonowaniu książek za pomocą skanera ręcznego lub zbieranie (pick-by-voice w języku polskim) za pomocą wózka EPT oraz inne prace magazynowe (pakownie asortymentu, przyjmowanie i sprawdzanie zwrotów, przygotowanie ich do wysyłki itp.)
Miejsce pracy: Niemcy, Gotha, Oldenburg
Znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana!
Pracodawca zapewnia:
– niemiecką umowę o pracę – pakiet ubezpieczeń
– na miejscu opiekę koordynatora w języku Polskim
– rewelacyjną stawkę (bez doświadczenie i znajomości języka)
– ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

Prawo jazdy kat. B może być wymaganie (własny samochód na wyjazd – mile widziany) chęć dojeżdżania do pracy samochodem własnym lub firmowym

WWW.KLAVERTEAM.COM

Zainteresowany ? Zgłoś się, w wkrótce do Ciebie zadzwonię ze szczegółami 😊
KAMILA TEL: +48 570 901 414
Wiktoria TEL: +48 570 901 913
Daria TEL: +48 577 901 944
Dominika TEL +48 570 901 033
Klaver Sp. z o.o. KRAZ 18450
www.klaverteam.com

ID ogłoszenia: 52666447fd9c4151

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.