€ 9,79 +1,80

Komisjoner Niemcy praca od zaraz na magazynie w rejonie Braak

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Braak
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreslony
  • Opublikowany: czerwiec 28, 2019 04:44

Firma z miejscowości Braak poszukuje od zaraz komisjonerów ze znajomością języka do legalnej pracy w Niemczech na magazynie przy komisjonowaniu w systemie PBV.

Job von HR in Time GmbH & Co.KG

Kooperacja z naciskiem na “czynnik ludzki” – lokalnie usytuowani – na skalę europejską połączeni!

HR in Time to Agencja Pracy, która w północnej części Niemiec specjalizuje się w rekrutacji i pomaga w zatrudnianiu pracowników na regionalnym rynku pracy. Współpracujemy z pracodawcami z wielu branż. Dzięki naszemu 20-letniemu doświadczeniu, gwarantujemy profesjonalne doradztwo (polsko-, niemieckojęzyczne) i wspieramy rozwój kariery zawodowej pracowników.

Współpraca z nami oznacza Twoj profit!

Dla jednego z naszych renomowanych Klientów poszukujemy obecnie osób na stanowisko: Komisjoner (k/m/d) w Braak

Zadania:
-komisjonowanie pick by voice (komendy w jezyku niemieckim)

Wymagania:
-niemiecki A2
-mile widziane doswiadczenie na magazynie
-samochód

Nasza oferta:
•praca w pełnym wymiarze godzin
•atrakcyjne wynagrodzenie ponadtaryfowe
•stała umowa o pracę na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
•możliwość bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy
•atrakcyjne miejsce pracy w renomowanej firmie na terenie Niemiec
•pracodawca przychylnie nastawiony do polskich pracowników
•opieka oraz profesjonalne i nieodpłatne doradztwo polskojęzyczne przez cały okres zatrudnienia w Niemczech
•wsparcie w dopełnieniu wszelkich formalnosci związanych z rozpoczęciem pracy

Czekamy na kontakt z nami!m.pienkowska@hrintime.de lub 040/696358790

ID ogłoszenia: 2185d11dc05c1cae

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Hrintime
  • Zarejestrowany od: czerwiec 25, 2019

Inne przedmioty dodane przez Hrintime

Ostatnie przedmioty dodane przez Hrintime »