€ 1,800.00

Kierowca kat. C+E – oferta pracy w Niemczech, Berlin i okolice

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Opublikowany: kwiecień 17, 2016 04:30

Propozycja podjęcia legalnej pracy w Niemczech dla kierowcy kat. C+E. Zatrudnienie w okolicach miasta Berlina przy przewozie towarów oraz przy rozładunku i załadunku towarów.

Obowiązki:
– jazda samochodem ciężarowym na terenie miasta i okolic,
– wykonywanie rozładunku i załadunku.

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu,
– prawo jazdy kat.C i E,
– doświadczenie w prowadzeniu samochodu ciężarowego,
– co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

Oferujemy:
– stałe zatrudnienie na warunkach niemieckich,
– pracę bezpośrednio w niemieckiej firmie,
– wynagrodzenie od 9,40 Euro do 11,50 Euro Brutto,

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą skontaktuj się z nami:
+48 86 471 14 71
cv@crafthunt24.com

ID ogłoszenia: 911570f88469c01c

Linki sponsorowane