€ 2000€ + diety

Kierowca kat. C+E Niemcy praca w Chemnitz od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Chemnitz
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: kwiecień 27, 2018 03:57

Agencja “Werker” poszukuje od zaraz kierowców kat. C+E do pracy w Niemczech w firmie z Chemnitz przy przewozie towarów zestawem typu plandeka. Znajomość języka niemieckiego minimum podstawowa.

Werker Sp. z o. o. jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych kierowców C+E. Oferowane przez nas usługi są całkowicie bezpłatne.
Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy:

KIEROWCY C + E

Miejsce pracy: Niemcy/okolice Chemnitz

Nr Ref.: WW/GE/2017
Zadania:
– przewóz maszyn na terenie Niemiec na naczepie typu plandeka

Wymagania:
– doświadczenie w pracy jako kierowca kat. C+E,
– znajomość j. niemieckiego w stopniu podstawowym (prosta komunikacja, mocny język transportowy + umiejętność czytania SMS),
– karta kierowcy + kod 95,
– podstawowy ADR
– chęć podjęcia współpracy długoterminowej,

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie w oparciu o umowę odpisywaną bezpośrednio z pracodawcą niemieckim, – atrakcyjny system płacy (wysoka podstawa + delegacje),
– praca od poniedziałku do piątku,
– zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 784 462 419, 784 000 305, 791 553 881 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: biuro@werker.pl wpisując w tytule WW/GE/2017.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werker Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

ID ogłoszenia: 5905ae18ed82c3ed