€ do ustalenia

Kierowca kat. CE bez języka, praca Niemcy od zaraz – 19.02, Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kassel
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: luty 16, 2018 00:22

W rejonie miasta Kassel do podjęcia od zaraz praca w Niemczech na stanowisku kierowcy kat. C+E. Zatrudnienie bez znajomości języka przy transporcie krajowym i międzynarodowym.

Werker Sp. z o.o. jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla.

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy:

KIEROWCY CE

Miejsce pracy: Niemcy – okolice Kassel
Nr Ref.: WW/ KK /2017
Obowiązki:
• praca w transporcie krajowym lub międzynarodowym

Wymagania:
• aktualne prawo jazdy CE z kodem 95 i karta kierowcy,
• ADR podstawowy lub na cysterny,
• minimum roczne doświadczenie w zawodzie kierowcy C+E
• podstawowa znajomość języka niemieckiego/angielskiego mile widziana, ale niewymagana
• dyspozycyjność do podjęcia pracy

Oferujemy:
• możliwość dopasowania pojazdu do doświadczenia i preferencji kierowcy ( cysterna, BDF, silos, plandeka);
• pracę w systemie 3/1; 4/1; 8/2 z zachowaniem norm czasu pracy kierowców;
• pracę na nowoczesnych samochodach w prestiżowej i nastawionej na rozwój firmie;
• niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi dodatkami;
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
• zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu;
• pomoc pracodawcy w znalezieniu zakwaterowania;
• możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 784 000 305 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: pz@werker.pl wpisując w tytule
WW/ KK /2017
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werker Sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

ID ogłoszenia: 685a82955a2eacb