€ 1700 – 2800 euro

Kierowca C+E – Niemcy praca 2017 bez znajomości języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Całe niemcy
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: maj 10, 2017 04:08

Atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech adresowana do kierowców kat. C+E – również bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie 2017 w wielu lokalizacjach przy przewozie towarów.

BERGERMANN – specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z wieloma firmami spedycyjnymi na terenie całych Niemiec od 2011 roku. Oferujemy wyłącznie bezpośrednie i stałe zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych i sprawdzonych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Kierowca C+E – Niemcy

Miejsce pracy: Wiele lokalizacji Niemcy
Nr referencyjny: DEL/04/2017

OFERUJEMY:
• wynagrodzenie składające się z podstawy od 1700 – 2800 euro brutto + diety
(w zależności od oferty i znajomości języka niemieckiego)
• niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• legalne i stałe zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej
• nowoczesną flotę
• przestrzeganie czasu pracy kierowców
• możliwość podjęcia pracy od zaraz
• opiekę konsultanta w j. polskim

WYMAGANIA:
• przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
(posiadamy również oferty pracy bez znajomości języka obcego lub bez doświadczenia)
• minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
• prawo jazdy C+E, karta kierowcy
• mile widziane uprawnienia ADR lub na wózki widłowe

OPIS STANOWISKA:
• w zależności od taboru firmy oferujemy:
zestawy tandemowe, naczepy typu firanka, chłodnie, cysterny, wywrotki itp.
• możliwe systemy pracy – 3/1 , 4/1 lub pracę stałą w Niemczech
• pakiety relokacyjne dla rodzin,
• zakwaterowanie na bazie firmy, mieszkania (w zależności od oferty)
• transport krajowy lub międzynarodowy
• większość ofert pracy – pojedyncza obsada

WIĘCEJ INFORMACJI:
W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz doboru najlepszej oferty pracy prosimy o kontakt: 668 863 395

Adres do CV kierowca@bergermann.pl
www.bergermann.pl |www.fb.com/bergermannhr

ID ogłoszenia: 41759131e02b9bb9

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Niemcy- bergermann

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Niemcy- bergermann »