€ 1200 netto plus napiwki

Kelner/ kelnerka – oferty pracy w Niemczech 2015 Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Opublikowany: maj 4, 2015 00:07

Luksusowy, czterogwiazdkowy hotel z okolic Frankfurtu nad Menem poszukuje kelnerów i kelnerek do podjęcia pracy w Niemczech w restauracji hotelowej przy obsłudze gości.

Czterogwiazdkowy , hotel w południowych Niemczech zatrudni od zaraz kelnerki / kelnerów ze znajomością języka niemieckiego. Hotel jest laureatem najbardziej prestiżowych , branżowych nagród . Co roku nominowany jest do do nagrody najbardziej znakomitego hotelu w Niemczech.

Wymagania

• Oferta pracy skierowana jest do kandydatów z dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem na stanowisku kelnera/ kelnerki.
Obowiązki

• Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie obsługa gastronomiczna gości w hotelowej restauracji.

Oferujemy

• Hotel oferuje stabilną pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie (1200 Euro netto (na rękę) plus wysokie napiwki ,bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie oraz bardzo dobrą i przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

justyna.morozowska@aicrecruitment.pl

ID ogłoszenia: 29555476807daf11

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez AIC Recruitment

Ostatnie przedmioty dodane przez AIC Recruitment »