€ 1900 brutto + 24 diety + dopłaty

Kat. C+E – kierowca międzynarodowy praca Niemcy w Homberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: D-34576, Homberg-Efze
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Długość umowy: długoterminowa
  • Opublikowany: listopad 20, 2016 07:04

Aktualne ogłoszenie do pracy w Niemczech adresowane do kierowców kat. C+E. Zatrudnienie w miejscowości Homberg przy rozwożeniu mebli na zlecenie firmy logistycznej.

Duńska firma logistyczna z 50-letnim doświadczeniem, doskonałymi referencjami, wiodącą pozycją na rynku w związku z rozwojem oddziału w niemieckim mieście HOMBERG (EFZE) HESSEN poszukuje wykwalfikowanych, odpowiedzialnych i uczciwych kandydatów na stanowisko:

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY (praca stała na niemieckich warunkach).

OPIS STANOWISKA:
Przy pomocy nowoczesnej floty (naczepy, przyczepy) transport towarów(meble) firmy Dänisches Bettenlager / Jysk na terenie Niemiec, Szwajcarii, Francji.
Kierowca jest odpowiedzialny za wyłożenie towaru umieszczonego na paletach za pomocą wózka paletowego lub windy. To podstawowe zlecenie bywa uzupelniane innymi kursami wykonywanymi dla zewnętrznych firm.
Do dyspozycji słoweński Dysponent, ktory rozumie język polski.

CZAS PRACY:
Do wyboru różne modele pracy:
– Każdy weekend w domu lub indywidualny tryb pracy (chętnie widziani kandydaci mieszkajacy w okolicach miasta HOMBERG , lub innych niemieckich, po uzgodnieniu istnieje możliwośc spędzania weekendow w LKW).
– 4 tygodnie w pracy, 1 tydzien w pracy (tydzien w domu traktujemy jako bezplatny urlop, wszystkie dodatki platne bez zmian).
– 3 tygodnie w pracy, 1 tydzien w domu.
– 2 tygodnie w pracy 1 tydzien w domu.
– inne indywidualne modele.
Koniecznym jest aby kandydat znał jezyk niemiecki na poziomie umożliwiajacym komunikacje i zrozumienie otrzymanych poleceń; jezyk angielski mile widziany.

WYMAGANIA:
– Doświadczenie w transporcie międzynarodowym
– Doświadczenie w kierowaniu samochadami z naczepą i przyczepą
– Język niemiecki branżowy
– Dobra orientacja w topografii Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Francji
– Znajomość rozporządzeń prawnych dotyczących pracy kierowcy zawodowego
– Dyspozycyjność, odpowiedzialność, uczciwość

WYMAGANE DOKUMENTY:
– Prawo jazdy kategorii B,C,E
– Karta kierowcy

WYNAGRODZENIE:
Zatrudnienie na okres stały, na atrakcyjnych warunkach niemieckich
– Podstawa 1900 Euro brutto/miesiąc
– Dieta 24 Euro za zwykły dzień pracy
– Dieta 24 Euro za każdy weekendowy dzien pracy (sobota, niedziela)
– Dodatek 40 Euro netto za cały weekend spędzony w samochodzie (obowiązkowy 1 raz w miesiącu)
– Udostępnienie dokumentów niezbednych dla uzyskania dodatków dla dzieci

REKRUTACJA:
Dokumenty rekrutacyjne prosimy pryesylac na adres e3spedition@gmail.com , kontakt telefoniczny:
+49 151/182 474 15.
– W dowolnym terminie od poniedzialku do piatku w godzinach 08:00-15:30 w siedzibie firmy K.I.S., s.r.o. Levoca, Kezmarska cesta 65, 05401 Levoca, Slowacja.
– W dowolnym terminie w siedzibie firmy w Niemczech: Homberg Efze.
– Przed wizyąt proszę telefonicznie lub mailowo nas poinformowac.
– Na rozmowe rekrutacyjną prosze przyniesc wydrukowny zyciorys.

Możliwe rozpoczęcie pracy od zaraz.

ID ogłoszenia: 788582e01b7aef2a

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: E3 Spedition
  • Zarejestrowany od: listopad 17, 2016

Inne przedmioty dodane przez E3 Spedition

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez E3 Spedition »