€ do ustalenia

Kafelkarz-Glazurnik Niemcy praca na budowie od zaraz w Schlüsselfeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Opublikowany: grudzień 6, 2019 02:03

Firma z Schlüsselfeld poszukuje doświadczonych glazurników-płytkarzy do pracy w Niemczech na budowie. Zatrudnienie od zaraz przy kafelkowaniu ścian oraz podłóg w mieszkaniach prywatnych lub obiektach użyteczności publicznej.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech

Miejsce pracy: Schlüsselfeld lub Buchdorf

Posukujemy kandydatów którzy:

– znają język niemiecki
– mają doświadczenie

Obowiązki:
praca przy kafelkowaniu ścian, podłóg.
przygotowywanie powierzchni;

Oferujemy:
niemiecka umowa o pracę

warunki:
2150€ netto miesięcznie – na rękę

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku niemieckim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać “Kafelkarz Niemcy”

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 6425de57cac592a7

Linki sponsorowane