€ podstawa do negocjacji

IT System Architect – praca w Niemczech dla informatyka, Roding

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Roding
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Długość umowy: stały
  • Opublikowany: wrzesień 7, 2017 05:19

Koncern technologiczny z siedzibą w Roding poszukuje do swojego zespołu informatyka na stanowisko “IT System Architect”. Legalna praca w Niemczech na dobrych warunkach.

Konzern technologiczny Mühlbauer obejmuje
35 lat historii, która ukształtowana jest przez
pionierkie osiągnięcia w produkcji maszyn oraz
urządzeń.
Obecnie Firma Mühlbauer liczy z około 3000
pracowników, najbardziej nowoczesne
centrum technologii na wszystkich ważnych dla
firmy kontynentach, jak również
światowa sieć sprzedaży i serwisu
wiodącego partnera systemowego dla
kompletnej technologii oraz Know- How
transfera do produkcji elektronicznej IDdokumentów.

Aby wzmocnić nasz zespół w Roding, szukamy od zaraz:

IT System Architect

Główne zadania:
• Definicja i interpretacja nowoczesnych architektur systemów dla oprogramowania Mühlbauer
• Koncepcja, planowanie i realizacja projektów IT przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz najnowszych
sprzętów IT (infrastruktura informatyczna, systemy bezpieczeństwa i przechowywanie informacji)
• Analiza definicji problemu i tworzenie koncepcji technicznych
• Konsultacje z klientami w zakresie optymalizacji i oceny architektury IT
• Koncepcyjny rozwój strategii sprzętu i oprogramowania
• Ocena, walidacja, weryfikacja oraz sporządzanie ofert dotyczących elementów systemu
Wymagania:
• Ukończone szkolenie z zakresu IT, sieci i / lub systemu integracyjnego lub porównywalne kwalifikacje
• Doświadczenie w dziedzinie administracji systemu
• Znajomość baz danych (SQL, Oracle), Linux, Unix, Microsoft Client oraz system operacyjny serwera
• Bogata wiedza o infrastrukturze sieciowej
• Wiedza techniczna w zakresie koncepcji i projektowania infrastruktury, a także doświadczenie w rozwoju
i realizacji złożonych architektur systemów
• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Gotowość podróżowania na całym świecie
• Wiedza i rozumienie podstawowych zasad obsługi klienta i komunikatywność

Wzbudziliśmy Twoje zainteresownie?
Firma Mühlbauer jest innowacyjną i dynamiczną firmą, która da Ci wiele wolności w niezależnym działaniu i
projektowaniu oraz krótkie drogi komunikacyjne.

ID ogłoszenia: 67659b110ab9e8b2

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Career
  • Zarejestrowany od: wrzesień 7, 2017

Inne przedmioty dodane przez Career

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Career »