€ dobre

Hydraulik – oferta pracy w Niemczech na budowie Monterzy instalacji sanitarnych, grzewczych i chłodzących

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: stała
  • Opublikowany: styczeń 18, 2017 16:23

Agencja rekrutacyjna poszukuje hydraulików – monterów instalacji sanitarnych, chłodniczych i grzewczych gotowych do podjęcia pracy w Niemczech w budownictwie. Podstawowa znajomość języka jest konieczna.

RITMO Zeitarbeitsagentur GmbH poszukuje
Monterów instalacji sanitarnych, grzewczych i chłodzących

Zadania na stanowisku pracy
Instalacja, modernizacja i utrzymanie instalacji grzewczych, sanitarnych i chłodniczych w obiektach prywatnych i przemysłowych. Instalacja ogrzewania podłogowego.

Profil kandydata
– wykształcenie kierunkowe w zawodzie monter instalacji/ hydraulik lub pokrewne i/lub doświadczenie zawodowe,
– mile wiedziane dodatkowe uprawnienia tj. spawanie (certyfikat) i/lub uprawnienia chłodnicze,
– prawo jazdy kat. B (własny samochód jest zaletą),
– gotowość do prac przy montażu,
– min. podstawowa znajomość j. niemieckiego
– umiejętność pracy zespołowej i motywacja.

Oferujemy:
– umowę o pracę na czas nieokreślony,
– wszystkie wymagane ubezpieczenia, bezpłatne ubezpieczenie dla członków rodziny,
– terminową wypłatę wynagrodzenia, zaliczki już po pierwszym tygodniu pracy,
– diety, premie świąteczne i urlopowe,
– bardzo dobre warunki pracy.

Jesteś zainteresowany? Zgłoś się już dziś! Czekamy na Twoje zgłoszenie i określenie możliwego terminu rozpoczęcia pracy. Prosimy o przesłanie CV (najlepiej w j. niemieckim) mailowo na adres ew@ritmo24.de

ID ogłoszenia: 280587f4ec9d2ba4

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: RITMO
  • Zarejestrowany od: maj 3, 2016

Inne przedmioty dodane przez RITMO

Ostatnie przedmioty dodane przez RITMO »