€ 550 netto /tyg

Hydraulik-monter instalacji Niemcy praca w budownictwie od zaraz, Gronau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gronau
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 11, 2020 04:01

Firma z Gronau poszukuje obecnie doświadczonych hydraulików – monterów instalacji sanitarnych do pracy w Niemczech od zaraz w budownictwie. Oczekiwana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Firma Alltime-Personal Service GmbH (niemiecki oddzial Techvisie) obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

MONTER INSTALACJI

Miejsce pracy: Niemcy

WYMAGANIA:
-przynajmniej 3 lata doświadczenia na podanym stanowisku,
-komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
-certyfikat SCC lub VCA (mile widziane),
-prawo jazdy kategorii B (własne auto mile widziane),
-umiejętność czytania rysunku technicznego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-praca z instalacjami polietylenowymi i polipropylenowymi,
-praca przy odprowadzaniu wody deszczowej,
-przyłączanie rur, w tym rur PVC,
-znajomosc systemow Geberit Pluvia, Mapress, Fusiotherm,
-instalacja grzejników wiszących, kotłów, boilerów,
-gięcie na zimno i ciepło (elementy cienko- i grubościenne), -w tym gięcie rur miedzianych,
-lutowanie, w tym lutowanie mosiądzem,
-gwintowanie,
-spawanie lustrzane PE,
-zgrzewanie rurociągów metodą doczołową,
-praca z rysunkami technicznymi,
-wykonywanie pomiarów,
-instalacje sanitarne.

OFERUJEMY:
-bardzo dobre zarobki płacone tygodniowo od 500 euro netto/40h,
-możliwosść nadgodzin,
-pieniadze wakacyjne i urlopowe płacone extra,
-możliwość zaliczek już po dwóch dniach pracy,
-możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy,
-rozwój zawodowy, kursy doszkalające i językowe na koszt pracodawcy,
-zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z internetem,
-ubezpieczenie zdrowotne płacone przez pracodawcę,
-opieka accountmanagera, regularne wizyty na budowie i w razie problemów kontakt telefoniczny również poza godzinami pracy biura,
-atrakcyjne bonusy za polecenie naszego biura nawet do 200 euro za osobę,
-narzędzia elektryczne, ubrania robocze oraz w razie potrzeby narzędzia podręczne,
-w razie potrzeby auto służbowe.

Alltime-Personal-Service GmbH to nowoczesna i zorientowana na przyszłość firma, która specjalizuje się w zatrudnianiu wykwalifikowanych pracowników w międzynarodowym sektorze usług technicznych. Już od ponad 10 lat wyróżniamy się doświadczeniem w zatrudnianiu pracowników, utrzymując doskonałe relacje z Techvisie Personeeldiensten B.V. w Holandii, co daje nam możliwość skupienia się na różnych rynkach pracy.

kpogorzaly@techvisie.nl

ID ogłoszenia: 1975fcf9a896cb33