€ od 17 €/h brutto

Hydraulik do pracy w Niemczech na budowie od zaraz, Sonneberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Sonneberg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Opublikowany: wrzesień 22, 2023 01:19

Z komunikatywną znajomością języka w rejonie Sonneberg do podjęcia od zaraz legalna praca w Niemczech na budowie dla hydraulików. Zatrudnienie przy montażu instalacji sanitarnych.

Serdecznie witamy w spp direkt.

Jako specjaliści w pośrednictwie pracy oferujemy kandydatom atrakcyjne oferty pracy z interesującymi zadaniami w renomowanych firmach.

Szukasz nowego wyzwania jako Hydraulika?
W takim razie nasz Klient jest właściwym miejscem dla Ciebie!

Szukamy CIEBIE jako Hydraulika

TWOJE ZADANIA:
• instalacje i podłączanie systemów sanitarnych
• instalacje centralnego ogrzewania
• podłączenie systemów wodociągowych i kanalizacyjnych
• utrzymanie, konserwacja i naprawa instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

WYMAGANIA:
• gotowosc do podjecia pracy na terenie Niemiec
• wyksztalcenie zawodowe jako Hydraulik
• doświadczenie w zawodzie hydraulika (minimum dwa lata)
• znajomość rysunku technicznego
• znajomosc jezyka niemieckiego A1-B1
• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

OFERUJEMY:
• niemiecka umowe o prace zawarta na czas nieokreslony
• wynagrodzenie od 17 Euro brutto/Stunde
• narzedzia robocze
• odziez robocza
• ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
• premia za polecenie pracownika do 1000 Euro
• pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
• opieka polskiego Koordynatora

Czekamy na Twoja aplikacje!

W razie jakichkolwiek pytań jestem osiągalna pod numerem tel. 0049 151 280 33 982.

Kontakt pod tym numerem również przez WhatsApp (p. Marta)

CV prosze przeslac na adres E-Mail:

mol@spp-direkt.de

ID ogłoszenia: 397650ae8e425f56