€ do uzgodnienia

Hydraulik dam pracę w Niemczech od zaraz na budowie w Berlinie z zakwaterowaniem bezpłatnym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Opublikowany: wrzesień 15, 2020 02:33

Atrakcyjne ogłoszenie dotyczące pracy w Niemczech na stanowisku hydraulika. Zatrudnienie od zaraz na budowie w Berlinie z zakwaterowaniem zorganizowany bezpłatnie dla pracowników.

Agencja zatrudnienia Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Poznaniu (wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod nr 8945) jest polskim oddziałem niemieckiej agencji pracy tymczasowej Limes Consult GmbH, która od 20 lat świadczy usługi dla niemieckich przedsiębiorstw poprzez rekrutację personelu i jego wynajem głównie dla branży przemysłowej i okołobudowlanej.
Obecnie dla naszych niemieckich Klientów poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH i CO / HYDRAULIK

JAKO JEDNI Z NIELICZNYCH NA RYNKU OFERUJEMY PRACĘ CIĄGŁĄ PRZEZ CAŁY ROK (nawet zimą) NA TERENIE TYLKO JEDNEGO MIASTA – BERLINA, BEZ KONIECZNOŚCI ZMIANY LOKALIZACJI W PRZYPADKU ZMIANY ZLECENIA!

Zakres zadań:
– montaż instalacji sanitarnych i grzewczych według projektu wykonawczego
– instalacja rur wielowarstwowych, rur miedzianych oraz rur ze stali szlachetnej
– instalacja rur HT i SML (rury żeliwne)
– układanie przewodów kanalizacyjnych
– montaż systemów podtynkowych i armatury sanitarnej

Wymagania:
– doświadczenie w zawodzie
– znajomość rysunku technicznego
– co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny!)
– mile widziany własny środek transportu

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie w Niemczech – niemiecką umowę o pracę
– stawkę godz. według niemieckich taryf plus dodatki
– zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
– pełne ubezpieczenie i odprowadzane wszystkie składki
– dodatek urlopowy i świąteczny
– prawo do urlopu oraz wszystkich świadczeń pracowniczych w Niemczech
– dobre i stabilne warunki pracy
– długofalową współpracę

Jest to oferta pracy tymczasowej.

Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce
ul. Piątkowska 84B/11
60-649 Poznań
Tel. (+48) 794 978 695
poznan@limes-consult.de
www.limes-consult.pl

ZACHĘCAMY DO POLUBIENIA NASZEJ STRONY NA FACEBOOKU, na której znajdują się aktualne informacje o prowadzonych rekrutacjach:

Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności dostępną pod linkiem: http://www.limes-consult.pl/polityka-prywatnoscI/

ID ogłoszenia: 305f5b31381caf4

Linki sponsorowane