€ 14€/h + 28€ diety

Hydraulik dam pracę w Niemczech od zaraz na budowie, Hülben, Essen, Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Huelben, Essen, Duisburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Czerwiec 22, 2021 3:01 am

Aktualne od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla hydraulików m.in. w rejonie Hülben, Essen, Duisburga. Zatrudnienie 2021 z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:
HYDRAULIK
od zaraz!

Opis stanowiska:
– instalacja grzewczo-wodna w nowym budownictwie, instalacja rur, instalacja ogrzewania podłogowego, biały montaż
– 50-60 godz. tygodniowo możliwe

Wymagania:
– komunikatywna znajomość niemieckiego i doświadczenie
– własne auto lub prawo jazdy
– teamy dwuosob. możliwe

Oferujemy:
– umowa o pracę na 24 miesięcy, umowa niemiecka
– 14 brutto/ godzine + 28 netto diety za dzień + nocleg opłacony
miejsca pracy: Huelben, Essen, Duisburg

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio na maila:

info@work-4-all.com z tytułem „Stanowisko + numer kontaktowy”.

Możliwość kontaktu na numer +48 570 580 641

ID ogłoszenia: 70560d090862cc0d