€ 13,40/h brutto + mieszkanie

Hanower praca w Niemczech od zaraz jako pomoc kuchenna bez języka w restauracji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 26, 2018 03:12

Z bezpłatnym zakwaterowaniem i bez znajomości języka możliwa praca w Niemczech od zaraz jako pomoc kuchenna restauracji działającej na terenie Hanoweru. Wyżywienie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna w restauracji

Miejscowość: Hanower, Niemcy

Stawka godzinowa: 13,40 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 1

Obowiązki:

  • zatrudnienie w restauracji na stanowisku pomocy kuchennej
  • przygotowywanie składników, miejsca pracy
  • pracownik będzie zajmował się obieraniem, krojeniem warzyw i owoców
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • wykonywanie zadań zlecanych bezpośrednio przez koordynatora

Oczekiwania:

  • dostępność
  • możliwość pracy również w okresie Świąt Bożego Narodzenia, a także Nowego Roku
  • wysoka motywacja
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie podstawowym

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w wymiarze 40 godzin, pięć dni w tygodniu
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione w jednoosobowym pokoju
  • 3 posiłki dziennie za darmo

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, wiadomość z załączeniem CV, prosimy przesłać na adres:

  • niemcy@bispol.com

Kontakt telefoniczny: 134463295 lub 782745508

źródło: http://pracownicy.bispolhr.com/pl/oferty/46/pomoc_kuchenna_w_restauracji__1112018__31012019

ID ogłoszenia: 6945bce7f9784195

Linki sponsorowane