Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 2550 +dodatki

Hamburg, praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz na magazynie hurtowni napojów 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: kwiecień 28, 2023 00:57
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Hamburg, praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz na magazynie hurtowni napojów 2023

Opis

Dla komisjonerów w Hamburgu od zaraz dostępna ciekawa praca w Niemczech na magazynie hurtowni napojów. Zatrudnienie 2023 bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione będzie odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik magazynu hurtowni spożywczej z napojami

Miejsce zatrudnienia: Hamburg

Liczba wakatów: 5

Termin: od zaraz

Pensja: 2550 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

Osoby zatrudnione na stanowisku pracownika magazynu hurtowni napojów będą odpowiedzialne za wykonywanie zadań związanych z przyjmowaniem i wypuszczaniem towarów, sortowaniem i układaniem produktów na półkach, a także przygotowywaniem zamówień i kompletowaniem palet. Poza tym, pracownicy będą musieli utrzymywać porządek i czystość na magazynie oraz zgłaszać wszelkie nieprawidłowości kierownikowi zmiany.

Wymagania:

Praca na stanowisku pracownika magazynu hurtowni napojów wymaga dobrej kondycji fizycznej, zwinności, umiejętności pracy w sytuacjach stresowych oraz wysokiej samodyscypliny. Kandydaci muszą być gotowi do podjęcia pracy w Niemczech. Pożądane jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, a także chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji, a także wysoka motywacja.

Oferujemy:

Zapewniamy pełnoetatowe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę oraz oferujemy szereg szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego dla pracowników. Zatrudnieni będą objęci ubezpieczeniem i otrzymają atrakcyjne świadczenia socjalne. Oferowane zarobki są konkurencyjne, a warunki zatrudnienia są stabilne i rzetelne. Pracownicy otrzymają wiele dodatków, takich jak premie, bonusy, paczki świąteczne i urlopowe, karty sportowe, a także będą mieli okazję uczestniczyć w imprezach integracyjnych. Praca jest dostępna od zaraz, a my zapewniamy pełne wsparcie w procesie adaptacji do nowego środowiska.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Magazyn z napojami, Hamburg /04/2023″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-napojow-od-zaraz-w-hurtowni-z-hamburga/

ID ogłoszenia: 434644a7cdcd0d3f

   

ilość wszystkich wyświetleń: 279, dzisiaj: 0

  

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.