€ 11,50/h +napiwki

Hamburg, Niemcy praca bez języka jako kierowca kat.B-dostawca od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Lipiec 13, 2021 3:12 am

Restauracja-pizzeria z Hamburga poszukuje kierowców kat.b do pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz i bez znajomości języka przy rozwożeniu zamówionego jedzenia do klientów. Możliwe odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Kierowca kat. B – dostawca pizzy

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Pensja: 11,50 euro brutto na godzinę pracy plus ewentualne napiwki

Start: od II połowy lipca lub początku sierpnia 2021

Zakres zadań:

  • praca kierowcy przy rozwożeniu dań gotowych kuchni włoskiej – pizzy oraz makaronów

Oczekiwania:

  • terminowość
  • samodzielność
  • przyjazne nastawienie i wysoka kultura osobista
  • chęć podjęcia nauki języka niemieckiego
  • wysoka kultura osobista
  • gotowość do nauki ok. 100 podstawowych zwrotów w języku niemieckim jeszcze przed wyjazdem
  • bardzo dobra orientacja w terenie
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze świadczeniami oraz ubezpieczeniem
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • elastyczne godziny pracy
  • auto służbowe, kartę paliwową oraz telefon komórkowy
  • płatne zamieszkanie

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Dostawca pizzy, Hamburg – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-pizzy-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 58660e7844008567