€ 1300€ netto

Großbeeren, oferta pracy w Niemczech na magazynie jako Kierownik zmiany / Brygadzista

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Großbeeren
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 9, 2018 06:39

W rejonie Großbeeren do podjęcia praca w Niemczech na magazynie charakterze brygadzisty – kierownika zmiany. Oferta adresowana do osób ze znajomością języka.

Firma SIP Steiner Inhouse Personalservice GmbH pracuje dla znanych międzynarodowych koncernów, dużych firm niemieckich oraz przedsiębiorstw średniej wielkości z różnorodnych branż w Niemczech. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko brygadzisty w okolicach Berlina (Großbeeren) w magazynie dyskontowym (dział świeży).
Kierownik zmiany / Brygadzista / z Językiem Niemieckim
Zakres obowiązków
• opieka nad grupą 20-30 pracowników
• przejście przez wszystkie szczeble rozwoju zawodowego zgodne z polityką firmy (od komisjonera do brygadzisty)
• w razie potrzeby krótkoterminowe przejęcie obowiązków pracownika magazynowego np. 100% kontrola skomisjonowanego towaru
• planowanie, organizowanie i nadzór nad prawidłowym przebiegiem zmiany
• nadzór nad bezpieczeństwem oraz higieną pracy
• odpowiedzialność za całokształt dokumentacji sporządzanej na zmianie
• od 4-go miesiąca pracy, pełnowymiarowe pełnienie obowiązków brygadzisty
• stały kontakt z polskojęzycznym kierownikiem projektu
Wymagania
• znajomości języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
• doświadczenie w pracy na magazynie (mile widziane doświadczenie w handlu lub logistyce)
• umiejętności organizacyjne oraz predyspozycje do zarządzania ludźmi
• podstawowa znajomość obsługi komputera – niezbędna do funkcjonowania działu
• prawo jazdy kat. B i własny samochód
• uprawnienie na wózki widłowe

Naszym kandydatom oferujemy
• niemiecką umowę o pracę na pełen etat, pełne ubezpieczenie i odprowadzanie wszystkich składek (nabycie prawa do podstawowej emerytury niemieckiej)
• atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo na poziomie: pierwszy miesiąc pracy 1300 EUR netto (na rękę), drugi miesiąc 1350 EUR netto, trzeci miesiąc 1400 EUR netto, od czwartego miesiąca pracy 1500 EUR netto
• nieodpałatne zakwaterowanie gwarantowane przez pracodawcę
• płatny urlop wypocznkowy (100% zarobków)
• możliwe dodatkowe premie, bonusy i dopłaty związane z dojazdem do pracy
• pracę w systemie jednozmianowym
• przeszkolenie i wdrożenie do pełnionej funkcji zapewnione w pełnym wymiarze przez kierownika projektu
• możliwość ubezpieczenia małżonki/a, dzieci przebywających na terenie Polski oraz korzystanie ze świadczeń zdrowotnych
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z zameldowaniem, założeniem konta bankowego, ubezpieczeniem
Osoby zainteresowane
Prosimy o przesłanie dokumentów rekrutacyjnych na adres E-Mail: kj@sip-hamburg.de

Prosimy o dodanie klauzuli:
,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

ID ogłoszenia: 3965a79a2d594a1b